Uitslag : Kampioenschapsclubmatch 2018

Zondag, 

Uitslagen  Kampioenschapsclubmatch Arnhem

zondag 17 juni 2018

 

Keurmeesters:

Reuen : Josephine Glynn (GB)

Teven : Lynn Walker (GB)

Babies, Puppies , Veteranen : Lesley Layland (GB)

 

 

 

BOB & Clubwinnaar 2017

Multi Ch. Dutchtab v.d. Beerse Hoeve

BOS

Chiquitita v. Flolain 

 

Reuen

CAC

res CAC

JCAC

Veteraan

Multi CH Dutchtab v.d. Beerse Hoeve

 Maybe Forever The One and Only

Vestafjell's Quite Knight

CH. Kiss Kiss v.'t Keijsershof

 Teven

 

CAC

res CAC

JCAC

Veteraan

 

Chiquitita v. Flolain

 Ladyhawke v.d. Beerse Hoeve

 Arrival of the Morning Valley

 Goldenrosebay's Jattefin

Jongstepuppyklas reuen  

 

1. Glitters Rebel at Heart

2. Chairoezan's Heaven Can Wait

3. Xanthous Countdown

Puppyklas reuen       

1. Qu' en Dira T'on of Golden Orf

2.

 

Jeugdklas reuen    

 

1. Vestafjell's Quite Knight

2. Gin Fizz Hidden in the Woods

3. Claime to Fame of the Morning Valley

4. Butterfl'highland Norvege De Jakira

Tussenklas reuen   

 

1. Total Recall v.d. Beerse Hoeve

2. Eastwood's Gold Fuzzy Fuzzy

3. Glamour Shine Junior Agent

4. Bayley de Atrapasuenos

Openklas reuen    

 

1. Maybe Forever The One and Only

2. Cheers Cross Country

3. Melgowd Dangerously in Love

4. Our Guy of Sweetheats

Fokkersklas reuen   

 

1. Angel Like You v.'t Keijsershof

2. Cool at Skool v.d. Beerse Hoeve

3. Irruma Dakarai

4. Mr. LookOLook Hidden in the Woods

Gebruikshondenklas reuen    

 

1. Iker du Bois de la Rayere

2. Alibren Some Other Guy

3. Great Hope Charming Boy du Plateau des Bories

4. Messano Yin or Yang

Kampioensklas reuen    

 

1. Dutchtab v.d Beerse Hoeve

2. Ramchaine Skyfull of Stars

3. Nose for News No Hills

Veteranenklas reuen                            

 

1. Kiss Kiss v.'t Keijsershof  (beste veteraan)

2. Moondust Tornado

3. Impossible of Golden Orf

4. Dante of the Morning Valley

Jongstepuppyklas teven   

 

1. Glitters Rain from Heaven  (beste jongstepup)

2. Chairoezan's Match Made in Heaven

3.  Glitters Rega Rose

4. Butterfl'highland Opale Jaune for Jakira's

Puppyklas Teven

 

1. Pollyanna of the Hellacious Acres (beste pup)

2.  Ramchaine Zeta Bandita

3.  Siggy de Atrapasuenos

4.  Moondust Lorraine

Jeugdklas teven 

 

1.  Arrival of the Morning Valley

2.  Queen v.d. Cornerbrook

3.  Aintoinette Camian's

4.  Butterfli'highland Nanny Mcphee

Tussen klas teven 

 

1. Chiquitita v. Flolain

2. Ladyhawke v.d Beerse Hoeve

3. Arrowflight Zinfandel Delight

4. Madame Bovary du Bois de la Rayere

Openklas teven 

 

1. Power of Love to Brithness

2. Sequins Saxony

3. Xanthous Beautiful Dreamer

4. Bon Bini Vienna True Love of Goldens

Fokkersklas teven 

 

1. Knowing me Knowing you van Flolain

2. Arrowflight Whisperling Willow

3. Irruma Eau La La

4. Tweednous Pixel

Kampioensklas teven  

 

1. Ramchaine Moonbeam

2. Kadootje No Hills

3. Valentina v.d. Cornerbrook

 

Veteranenklas teven (2) 

 

1. Goldenrosebay's Jattefin

2. Madame Hooch from the Golden Future

3. Rayleas Annabella

4. Insomnia My Sienna v.d. Golden Gollin

Contact

Algemene Rasinfo & Pupinfo

Ellen Zwarteveld    06-44245238

Eloy v. Markus       06-28398044

rasinfo@goldenretrieververeniging.nl

 

 


Secretariaat

 

Anita Roseboom

Kastanjelaan 10

3297 BB  Puttershoek

Tel. 06-13764366

secretaris@goldenretrieververeniging.nl

De Golden Retriever Vereniging is een door de Raad van Beheer erkende rasvereniging in Nederland. Via deze website proberen wij alle liefhebbers van het ras op de hoogte te houden van het laatste nieuws omtrent ons ras en onze club. Bijvoorbeeld m.b.t. gezondheid, showresultaten en informatie over fokkers, pups en kennels.