Bestuur

Voorzitter

 

Peter de Haar

Wolfersveenweg 12

7021 HS Zelhem

 

Tel. 0314 - 631 936

voorzitter@goldenretrieververeniging.nl

Bestuurslid

 Ellen Zwarteveld

 Wethouder Vinkplein 5

2841 SL Moordrecht

 

Tel.06-44245738

bestuurslid1@goldenretrieververeniging.nl

rasinfo@goldenretrieververeniging.nl

Penningmeester

 

Elvira van Burken

IJsseldijk Noord 298

2935 CP Ouderkerk a/d IJssel

 

alleen s'middags telefonisch bereikbaar

onder 06-15080535

 

penningmeester@goldenretrieververeniging.nl

Bestuurslid

 

Carla Voorneveld

Ondermaat 48

7772JD Hardenberg

 

Tel.06-46603145

bestuurslid2@goldenretrieververeniging.nl

nieuwsbrief@goldenretrieververeniging.nl

 

Secretaris

 

 

vacant 

 wordt waargenomen door voorzitter

secretaris@goldenretrieververeniging.nl

Ledenadministratie

 

Carin Dijkstra

 Gelderingen 73A

 8341 PT Steenwijkerwold

 

 Tel.06-44418007

ledenadministratie@goldenretrieververeniging.nl


Contact

Algemene Rasinfo & Pupinfo

Ellen Zwarteveld    06-44245238

Eloy v. Markus       06-28398044

rasinfo@goldenretrieververeniging.nl

 

 


Secretariaat

 

vacant

Wordt waargenonen door Voorzitter

secretaris@goldenretrieververeniging.nl

De Golden Retriever Vereniging is een door de Raad van Beheer erkende rasvereniging in Nederland. Via deze website proberen wij alle liefhebbers van het ras op de hoogte te houden van het laatste nieuws omtrent ons ras en onze club. Bijvoorbeeld m.b.t. gezondheid, showresultaten en informatie over fokkers, pups en kennels.