Uitslag : Kampioenschapsclubmatch 2019

Zondag, 23 juni 2019

 Kampioenschapsclubmatch Arnhem

zondag 2019

 

Keurmeesters:

Reuen : Mr. Jim Richardson (Darrachona) (schotland)

Teven : Mr. Gordon Mackenzie (Varadero) (schotland)

Jeugdklas en Veteranen : Mrs. Mary Neil (Moloko) (schotland)

 

BOB & Clubwinnaar 2019

Pink Robin v.d. Corner Brook 

BOS

Gin Fizz Hidden in the Woods

 

Reuen

CAC

res CAC

JCAC

Veteraan

 Gin Fizz Hidden in the Woods

 Quite Some Legend of Sunshine's Valley

 Jewelhope Pyrat Xo

 Break Dance Golden Robos

 Teven

 

CAC

res CAC

JCAC

Veteraan

 

 Pink Robin v.d. Corner Brook

 Antoinette Camain's

 Meiepere Dreamcatcher at Dunehills

 Moonlight Adaline Jewel of Laura

Puppyklas reuen (5)       

1. Angelonato Dreams Come True  (beste pup)

2. Bloomshire Against the Rain

3. Top Gun v.'t Keijsershof

4.  Tip Top v.'t Keijsershof

Jeugdklas reuen (11)   

 

1. Jewelhope Pyrat XO  (beste jeugdhond)

2. Code Orange v.d. Beerse Hoeve

3. Angelusparks il Let Our Love Shine

4. Just in Time Swissprince of Golden Motions

Tussenklas reuen (5)   

 

1. Gin Fizz Hidden in the Woods

2. Blue Punch Hidden in the Woods

3. Silence Dream Tell the Truth

4. Picobello v.d. Suëstra Goldens 

Openklas reuen (13)    

 

1. Quite Some Legend of Sunshine's Valley

2. Tweed-Chester's Pitch and Toss

3. Melgowd Dangerously in Love

4. Quite Exciting No hills

Fokkersklas reuen (5)    

 

1. Eastwood's Gold Fuzzy Wuzzy

2. Joyous the Name of the Game

3. Glitters Rebel at Heart

4. Golden Gentleman v.d. Tender Bende

Gebruikshondenklas reuen (4)    

 

1. Iker du Bois de la Rayere

2. New Miracle of Sunshine's Valley

3. Messano Ying or Yang

Kampioensklas reuen (5)    

 

1. Dutchtab v.d. Beerse Hoeve

2. Dutch Consolidation Sunscreen

3. Mr. LookOLook Hidden in the Woods

4. Gilbryan Hunterdean Leader

Veteranenklas reuen ( 5)                            

 

1. Break Dance Golden Robos  (beste veteraan)

2. Fly to Fletcher Du Bois De La Rayere

3. Impossible of Golden Orf

4. Kindred Spirits v.d. Golden Gollin

Jongstepuppyklas teven (6)  

 

1. Joyous Butter Blossom Cookie  (beste jongstepup)

2. Dyanna of The Hellacious Acres

3.  Tweednous Siena Dream

4. Glittering Prize LouLou

Puppyklas Teven (6)

 

1.  Santa Agatha of The Morning Valley

2.  Daphne v.d. Golden Angels

3.  Return to the Moon No Hills

4.  Eastwoods Gold Dancing Queen

Jeugdklas teven (19) 

 

1.  Meiepere Dreamcatcher at Dunehills

2.  Xanthous Jigsaw Puzzle

3.  Londonite Hairspray Queen

4.  Chairoezan's Miracle

Tussen klas teven (6) 

 

1. Moondust Lorraine

2. Siggy de Atrapasuenos

3. Chairoezan's Match Made in Heaven

4. Silence Dream Tipping Point

Openklas teven (14) 

 

1. Pink Robin v.d. Corner Brook

2. Antoinette Camian's

3. Lush Life of the Hellacious Acres

4. Zampanzar Zsa Zsa Zsa

Fokkersklas teven (7) 

 

1. Queen of Magic of Sunshine's Valley

2. Copyright No Hills

3. Xanthous Wembley

4. Chiquitita v. Flolain

Gebruikshondenklas teven (1)

 

1. Madame Bovary Du Bois De La Rayere

Kampioensklas teven (5)    

 

1. Ramchaine Moonbeam

2. Smartphone v.d. Beerse Hoeve

3. One Cup of Coffee No Hills

4. What Ever from Golden Millenium

Veteranenklas teven (3) 

 

1. Moonlight Adaline Jewel of Laura   (beste veteraan)

2. Chairoezan's Pocahontas

3. Golden Sun v.d. Mighty Goldens  

Contact

Algemene Rasinfo & Pupinfo

Ellen Zwarteveld    06-44245238

Eloy v. Markus       06-28398044

rasinfo@goldenretrieververeniging.nl

 

 


Secretariaat

 

Anita Roseboom

Kastanjelaan 10

3297 BB  Puttershoek

Tel. 06-13764366

secretaris@goldenretrieververeniging.nl

De Golden Retriever Vereniging is een door de Raad van Beheer erkende rasvereniging in Nederland. Via deze website proberen wij alle liefhebbers van het ras op de hoogte te houden van het laatste nieuws omtrent ons ras en onze club. Bijvoorbeeld m.b.t. gezondheid, showresultaten en informatie over fokkers, pups en kennels.